Produkt dnia
Pompka do skroplin SFA SK5
Pompka do skroplin SFA SK5
360,00 zł 292,68 zł
szt.
ROCA VICTORIA miska wisząca
ROCA VICTORIA miska wisząca
222,00 zł 180,49 zł
szt.
ARISTON SGA 100 VCA-E
ARISTON SGA 100 VCA-E
1 950,00 zł 1 920,00 zł 1 585,37 zł 1 560,98 zł
szt.
Producenci
Kontakt


tel.: 692 445 373

sklep@perfektinstalacje.pl

GALMET GT KPP kocioł na pellet palnik obrotowy PELLASX 12kW Genesis2 07-125302

Dostępność: brak
Wysyłka w: 10 dni
Cena brutto: 10 984,00 zł 10984.00
Cena netto: 8 930,08 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Galmet
Kod produktu: 07-125302

Opis

GALMET GT KPP kocioł na pellet palnik obrotowy PELLASX 12kW Genesis2 07-125302

Kocioł centralnego ogrzewania Genesis2 KPP, to jeden z najmniejszych kotłów na pellet z zasobnikiem nad wymiennikiem. Stanowi gwarancję ekologicznego ciepła w całym domu. Automatycznie rozpalany pellet już po kilku minutach pozwala osiągnąć maksymalną sprawność.

Kocioł c.o. o mocy 12 kW oferuje moc modulowaną w szerokim zakresie od 3,8 kW do 12,5 kW, co pozwala na stosowanie go w budynkach o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na energię cieplną.

Kocioł Genesis KPP wyposażony jest w samoczyszczący się palnik z automatyczną zapalarką, która umożliwia rozpalanie i precyzyjną kontrolę wysokości płomienia. Takie rozwiązanie pozwala na czasowe wygaszanie się kotła i oszczędzanie pelletu.

Automatycznie rozpalany pellet już po kilku minutach pozwala osiągnąć maksymalną sprawność kotła. Przez pierwszych 60 sekund zapalarka rozgrzewa się do 900oC, co gwarantuje dokładne spalanie, a tym samym dalszą oszczędność pelletu.

Zasobnik o pojemności do 200 dm3 pozwala na bezobsługową pracę kotła przez długi czas a 1000 kg pelletu generuje tylko kilka kilogramów popiołu.**

Kocioł Genesis2 KPP 12 kW stanowi podstawowe źródło ciepła w ekologicznych systemach ogrzewania domów, w systemach ogrzewania podłogowego i klasycznego. Dostarcza ciepło niezbędne do zapewnienia ciepłej wody użytkowej wszystkim domownikom. Estetyka użytkowania kotła i czystość pelletu sprawiają, że Genesis2 KPP, to optymalny kocioł do małych, wewnątrzdomowych kotłowni.
Najwyższą jakość wykonania i pozytywny wpływ na środowisko kotłów Genesis2 KPP, potwierdza certyfikat "Polskie ciepło" przyznawany polskim kotłom na paliwa stałe spełniającym najwyższe normy.  

 

Trwała konstrukcja

Zastosowanie w konstrukcji kotła unikalnych kanałów spalinowych i wytrzymałej stali kotłowej pozwoliło stworzyć kocioł o długiej żywotności gwarantujący skuteczny odbiór ciepła. Odpowiednio zaizolowany i zabezpieczony wypalaną powłoką antykorozyjną gwarantuje optymalne wykorzystanie zalet spalanego pelletu.
Wytrzymałość i żywotność 
kotła c.o. zależy przede wszystkim od materiału i technologii wykonania korpusu. Korpus kotła Genesis2 KPP wykonany jest z atestowanej blachy kotłowej P265GH o grubości 5 mm. Dzięki zastosowaniu wielokrotnie giętych elementów na sterowanych numerycznie precyzyjnych prasach krawędziowych do minimum ograniczono ilość połączeń spawanych. Samoczyszczący się palnik pelletowy zapewnia automatyczne rozpalanie i kontrolę wysokości płomienia, precyzyjnie wykrywając jego poziom. Zestaw czujników dba o bezpieczeństwa systemu i kontroluje temperaturę pracy palnika.

 

 

Zarządzanie Online

Intuicyjny sterownik, z czytelnym wyświetlaczem,  zarządza pracą kotła i palnika korzystając z optycznego czujnika jasności płomienia. Oferuje możliwość sterowania pracą obiegu centralnego ogrzewania, pompy ciepłej wody użytkowej oraz  pracą zaworu mieszającego. Zastosowanie, w systemie czujnika temperatury zewnętrznej pozwala na zaprogramowanie pracy kotła według krzywej grzewczej. Zarządzany za pomocą multifunkcyjnego pokrętła Touch and Play, sterownik, zapewnia szybką i intuicyjną konfigurację. Wygodę użytkowania zwiększa wybór regulatora z ekranem dotykowem. Rozszerzenie systemu o sterownik pokojowy i moduł internetowy umożliwia nadzór nad pracą kotła spoza kotłowni, również za pomocą smartfonu lub tabletu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl