Nagrzewnice

Tam gdzie zachodzi potrzeba dogrzewania pomieszczeń lub ogrzewania wyłącznie określonego obszaru, warto zastosować nagrzewnice. Dzięki nim, ciepło może być rozprowadzane punktowo, dokładnie w te miejsca, w których jest najbardziej pożądane. Istotą działania tego rodzaju urządzeń jest wymuszanie obiegu powietrza, poprzez podgrzewanie powietrza przechodzącego przez nagrzewnicę.

Proponowane nagrzewnice znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, halach przemysłowych, a także magazynach oraz biurach. Są one znakomitą opcją do obiektów nieposiadających instalacji grzewczej. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie wydajne, wysokiej jakości urządzenia, które przez długi czas cieszą użytkowników niezawodną pracą.

Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami technicznymi poszczególnych nagrzewnic oferowanych przez „Perfect Instalacje”. Jeśli nie wiesz, jaki model okaże się dla Ciebie najlepszy, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie dobiorą idealną nagrzewnicę dla Ciebie.

FLOWAIR konsola LEO FB 25/45/65 FLOWAIR konsola LEO FB 25/45/65
Producent: Flowair
Cena brutto: 150,00 zł (netto: 121,95 zł )
szt.
zobacz więcej
FLOWAIR konsola LEO FB 9/15 FLOWAIR konsola LEO FB 9/15
Producent: Flowair
Cena brutto: 135,00 zł (netto: 109,76 zł )
szt.
zobacz więcej
FLOWAIR SRV2d  zawór 2-drogowy 3/4" z siłownikiem FLOWAIR SRV2d zawór 2-drogowy 3/4" z siłownikiem
Producent: Flowair
Cena brutto: 281,67 zł (netto: 229,00 zł )
szt.
zobacz więcej
FLOWAIR TRD FLOWAIR TRD
Producent: Flowair
Cena brutto: 273,99 zł (netto: 222,76 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium