Opinie o Nas
Filtry

Dostępne w naszej ofercie zawory wodne kulowe sprawdzają się znakomicie w przypadku systemów centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej i zimnej wody. Produkty z tej kategorii posiadają niezbędne certyfikaty stanowiące potwierdzenie ich wysokiej jakości oraz funkcjonalności. Zasada działania zaworów wodnych kulowych jest bardzo prosta. W wyniku przekręcania kurka, obrotowe kule z przelotem powodują zamknięcie bądź otwarcie przepływu.

Oferowane zawory wodne kulowe zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej i niezawodnej eksploatacji. Produkty takiego producenta jak Armatura Kraków słyną z ponadprzeciętnej trwałości, dzięki czemu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. Charakterystyczną cechą zaworów wodnych kulowych proponowanych przez sklep internetowy Perfekt Instalacje jest wyjątkowa łatwość obsługi oraz wysoka szczelność. To właśnie dlatego, są to elementy wykorzystywane na szeroką skalę przez wielu instalatorów.

Posiadamy m.in. zawory wodne kulowe czerpalne, nakręto-wkrętne oraz z filtrem skośnym. Zależy nam na spełnianiu zróżnicowanych oczekiwań Klientów, dlatego systematycznie rozwijamy tę kategorię produktów. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas zawór wodny kulowy dopasowany do wymogów Twojej instalacji.

Zawory kulowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl