Opinie o Nas
Formy płatności

1. Ceny Towarów znajdujących się w Sklepie internetowym są podawane w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie uwzględniają kosztów transportu, które są podane na stronie perfekt-instalacje.pl w zakładce Koszty dostaw.

2.Kupujący ma możliwość wyboru następujących metod płatności:

   - za pobraniem przy odbiorze;

   - przelew tradycyjny - w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy;

   - e-Przelew w systemie Przelewy24.pl - w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy;

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

   - przelew natychmiastowy w systemie Płatności Shoper - w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy;

   - sprzedaż ratalna przez Santander Consumer Bank S.A. - po pozytywnej weryfikacji wniosku kredytowego

   - za pośrednictwem kart płatniczych Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

   -Blik- w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy

3. W przypadku wyboru przez Kupującego formy płatności:

   - e-Przelew w systemie Przelewy24.pl, do zamówienia zostanie doliczona opłata dodatkowa w wysokości 1.65% jego wartości tytułem prowizji dla DialCom24 sp. z o.o. w Poznaniu - właściciela serwisu Przelewy24.pl Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowych Sprzedającego, zamówienie jest przekazywane do realizacji;

   - przelew natychmiastowy w systemie Płatności Shoper, do zamówienia zostanie doliczona opłata dodatkowa w wysokości 1.69% jego wartości tytułem prowizji dla Blue Media S.A. w Sopocie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowych Sprzedającego, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

   - za pośrednictwem kart płatniczych Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, do zamówienia zostanie doliczona opłata dodatkowa w wysokości 1,69% jego wartości oraz 0,25 złotych tytułem prowizji dla Blue Media S.A. w Sopocie. Z chwilą uzyskania pozytywnej autoryzacji, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

4.W przypadku wyboru przez Kupującego formy przelewu na rachunek bankowy, cena za zamówiony Towar wraz z kosztami transportu winna zostać uiszczona na rachunek bankowy Sprzedającego. Dane do przelewu:

FH "Nowoczesny Styl"

ul. Bukowa 11/1

62-030 Luboń

40 1090 1737 0000 0001 2055 6039 SANTANDER BANK POLSKA SA VII o/Poznań

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

5. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Kupującego kartą płatniczą Sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego.

6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży lub wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków zmiany akcji promocyjnych lub wyprzedaży. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

7. Do każdego realizowanego Zamówienia wystawiany jest paragon lub Faktura VAT. Faktura VAT może być dostarczona drogą elektroniczną na podany przez Kupującego adres poczty elektronicznej, chyba, że Kupujący wyraźnie zaznaczy, iż Faktura VAT winna być dostarczona w formie papierowej.

8. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną (przelewy natychmiastowe, karty płatnicze) jest Blue Media S.A.

9.W przypadku wyboru przez Kupującego formy sprzedaży ratalnej za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A. - opis procesu ratalnego znajduję się pod linkiem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl